Chata Zbójnicka

Chata Zbojnicka LogoChata Zbójnicka – dla Gości apartamentów VisitZakopane.pl po okazaniu karty 10% rabat

Chata Zbójnicka to magiczne miejsce, położone nietuzinkowo – bo na wzgórzu, tuż przy Aquaparku. Jest to centrum Zakopanego, a jednocześnie daleko od zgiełku – w lesie gdzie słychać szum drzew i śpiew ptaków oraz czuć klimat podhalańskiego szałasu. Można tu spędzić wyjątkowe chwile przy pysznej regionalnej kuchni i muzyce, w harmonii z otaczającą przyrodą.
Chata Zbójnicka istnieje od 1975 r., ale od czerwca 2017 r. prowadzi ją Halina Zapotoczna – góralka z krwi i kości. Największą wagę przywiązuje do jakości podawanego jedzenia – jest ono przygotowywane ze świeżych, regionalnych produktów i podane w wykwintny sposób. Cała załoga nieustannie podnosi swoje kwalifikacje i dokłada wszelkich starań, by wszyscy Goście byli w pełni zadowoleni. Oprócz umiejętności naszych kucharzy, na talerzu znajduje się także ich pasja i doświadczenie, dzięki któremu serwowane dania dopieszczają każde podniebienie. Wyjątkowe drewniane wnętrze z ciepłym kominkiem to idealne miejsce na spotkania rodzinne i towarzyskie, a nawet biznesowe. Na różne okazje przygotowujemy dodatkowe atrakcje dla naszych Gości – zabawy taneczne, regionalną muzykę na żywo, śpasy góralskie i wiele innych. Na najmłodszych czeka kącik zabaw, a także specjalne dziecięce menu.
Dołożymy wszelkich starań żeby każda wizyta w naszej karczmie była mile spędzonym czasem, którzy będą Państwo długo wspominać.

Godziny otwarcia: codziennie od godziny 15:00

ul. Jagiellońska 27, 34-500 Zakopane

Wejście od ul. Jagiellońskiej (za Aqua Park Zakopane)